De helderblauwe wand trekt direct de aandacht. Hij vormt het decor voor een zorgvuldig gekozen collectie lokale producten uit Utrecht. Je vindt er souvenirs uit Utrecht, originele cadeaus en unieke designitems. Felrode kubussen en rekken zorgen voor een speels ritme in de ruimte. Ze zijn flexibel en praktisch als presentatiemeubels. Tussen de boeken, sokken, Domtorens en mokken ontdek je telkens kleine verwijzingen naar bekende plekken in Utrecht.
De gele welkomsmuur met internationale groeten is een echte eyecatcher. Deze muur laat meteen de warme en inclusieve sfeer van de winkel voelen. Boven je hoofd zweven mobiles met iconen uit Utrecht, zoals de Domtoren, Nijntje en het Centraal Museum. Ze geven een luchtige knipoog naar de veelzijdigheid van de stad.
Studio met met koos voor een grafische en moderne aanpak. De perforatiewanden met duidelijke visuals maken navigeren eenvoudig. Toch blijft de winkel levendig en uitnodigend. Het kleurgebruik, de typografie en de modulaire meubels passen perfect bij de identiteit van Utrecht: open, creatief en altijd in beweging.
Locatie:
Utrecht
Opdrachtgever:
Utrecht Marketing
Fotografie:
Elise Photography
Website:
De winkel van Utrecht